Czym jest CrossFit?

CrossFit to rewolucyjny, stworzony w słonecznej Kalifornii, obecnie uważany jest za najbardziej skuteczny system treningowy na świecie. Trening jest ciągle zmienny – tak aby stale dawać nowe impulsy pobudzające Twoje ciało do rozwoju. Jednostka oparta jest o wysoką intensywność – ćwiczymy mocno i używamy ruchów funkcjonanych – takich, które wspomagają Cię w życiu codziennym.

Naszym celem jest ponaprzeciętny rozwój ogólnej sprawności fizycznej poprzez doskonalenie cech motorycznych takich jak:

Jaki jest cel CrossFitu?

Pierwszy z nich to PRZEMIANA FIZYCZNA. Twoje ciało się zmieni, staniesz się zdrowszy/a i bardzo wysportowany/a. Pozbędziesz się tkanki tłuszczowej i uzyskasz świetny “garnitur mięśniowy” odpowiedni do Twojej budowy ciała.

PRZEMIANA MENTALNA nastąpi poprzez ciągłe przekraczanie swoich granic. Otworzysz umysł, zaczniesz postrzegać wartości jeszcze bardziej wyraźnie. Nabierzesz pewności siebie i przede wszystkim uwierzysz, że możesz wszystko!

PRZEMIANA SPOŁECZNA. Poznasz nowych ludzi. Zetkniesz się z wspaniałymi osobami które mają ten sam cel. Łaczyć Was będzie przynajmniej jedna rzecz – CrossFit, a to wystarczy, żeby przełamać kolejne granice.

CrossFit jest systemem, z którego na całym świecie, z powodzeniem korzystają elitarne jednostki specjalne tj, Navy Seals, Grom czy Formoza, olimpijczycy czy klasowej światy profesjonalni sportowcy. Wybieramy najbardziej skuteczne narzędzia z poszczególnych dyscyplin i umiejętnie je łącząc, poprawiamy jakość Twojego życia każdego dnia.

       Mamy jeden cel: sprawić, abyś poczuł się dobrze w swoim ciele, był pełen energii, sprawny i zadowolony z życia.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY TRENING CROSSFIT

Wypełnij formularz widoczny obok i przyjdź do nas!

  Czy dam sobie radę?

  Treningi układane są w taki sposób, by mógł je wykonać każdy – mają wiele poziomów trudności i zaawansowania. Zawsze prowadzą je wykwalifikowani trenerzy, którzy służą pomocą ale też nikomu nie odpuszczają

  Zapewniamy Cie, że niezależnie od Twojego trybu życia, niezależnie od Twojego wyglądu, wagi wieku czy poziomu sprawności CrossFit daje Ci szansę aby przekonać się na własnej skórze, że to jest coś właśnie dla Ciebie! Naszymi klubowiczami są osoby w wieku od 3 do 70 lat. Każdy miał coś do poprawy na starcie – brak kondycji, nadwaga, brak siły, problemy zdrowotne… każdy miał też wspólną cechę – chęci do zmiany!

  Nasze indywidualne zajęcia grupowe trwające 60 min. i prowadzone w grupie maksymalnie 18 osób przez profesjonalnych i certyfikowanych trenerów CrossFit.

  Podstawowe składowe treningu to:

  • Rozgrzewka celowana i praca nad mobilnością
  • Omówienie techniki i standardów przed wykonywaniem ćwiczeń
  • Część techniczna / siłowa / gimnastyczna
  • część zasadnicza – WOD – zaprogramowany trening na określony dzień
  • Cool Down (wyciszenie) / Rollowanie / Stretching (rozciąganie) / Mobility (praca nad zakresu ruchu w stawach)
  Cel jest zawsze ten sam: być sprawnym, szybkim, silnym, zdrowym i wszechstronnym. Atletyczna sylwetka jest produktem ubocznym.

  Opieramy nasz trening na 3 filarach:

  Osiągnij swój cel z Miasteczko CrossFit!

  ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ!

  Dlaczego CrossFit w Miasteczko CrossFit?

  Nasz plan treningowy ułożony jest w sposób nieinwazyjny na przestrzeni poszczególnych dni. To oznacza, że śmiało możesz trenować nawet 5 x, jeżeli czas, chęci i regeneracja na to pozwalają. W dłuższej perspektywie, chodząc rzadziej, nawet 2x w tygodniu, odczujesz poprawę sprawności i więcej siły.

  Gwarantujemy wszechstronny rozwój, niczym niezmącony progres i świetne samopoczucie.
  W naszym klubie używać magnezji, zdejmować koszulkę, krzyczeć, pocić się i motywować wzajemnie.
  To wszystko w surowym, industrialnym klimacie cegły, betonu, ocieplonym dużą ilością światła dziennego.

  Chcesz być na bieżąco?

  Śledź nas na naszym profilu na Facebook’u

  Miasteczko CrossFit

  Chcesz sam spróbować?

  Zapisz się na nasze darmowe zajęcia!

  ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ

  Wybierz dogodne dla Ciebie zajęcia

  Sprawdź grafik
  Logo Miasteczko CrossFit Wilanów

  MIASTECZKO CROSSFIT

  CrossFit
  CrossFit
  Proud
  Reebok