CrossFit

Tu znajdziesz wszystkie informacje na temat CrossFit: czym tak naprawdę jest, dlaczego warto go trenować, jak zacząć oraz podstawowy słownik pojęć CrossFit.

Czym jest CrossFit?

CrossFit to wytrzymałościowo-siłowy system treningowy, którego głównym celem jest holistyczny rozwój ogólnej sprawności fizycznej. W Miasteczku CrossFit Wilanów doskonalimy wszystkie dziesięć cech motorycznych:

Dzięki swojej wszechstronności i skuteczności CrossFit jest systemem, z którego na całym świecie, z powodzeniem korzystają jednostki specjalne – Navy Seals, Grom, służby mundurowe oraz zawodnicy różnych dyscyplin sportowych. Wysoka intensywnośćzmienność i ruchy funkcjonalne z wykorzystaniem sprzętu: sztang, kettli, piłek lekarskich, skrzyń, kółek gimnastycznych, drążków w akompaniamencie  mocnej muzyki to coś, co sprawi, że wkręcisz się w ten sport!

Nie jest łatwo, ale pod okiem naszych trenerów każdy może spróbować CrossFit’u– niezależnie od wieku, płci, kondycji czy doświadczenia treningowego. Będziesz rywalizować z samym sobą, za każdym razem kiedy przekroczysz próg naszego klubu.

CrossFit to nie jest zwykły trening, a Box to nie jest zwykła siłownia…

Co jest celem CrossFit?

Celem treningu jest podnoszenie swoich możliwości fizycznych, co bezpośrednio przekłada się na poprawę zdrowia, kondycję ciała. Ćwiczenia grupowe, pod opieką trenera, mobilizują uczestników oraz zwiększają ich zaangażowanie w wykonywaną pracę, szczególnie gdy towarzyszy im dobra, sportowa atmosfera! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać właśnie CrossFit.

ROUTINE IS YOUR ENEMY – trening za każdym razem jest różnorodny, a rutyna jest czymś czego zdecydowanie unikamy.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY TRENING CROSSFIT

Wypełnij formularz widoczny obok i przyjdź do nas!

  WOD – Workout of the Day

  WOD to inaczej Trening Dnia. Nasze zajęcia są prowadzone w grupie maksymalnie 18 osób przez profesjonalnych i certyfikowanych trenerów CrossFit. Podstawowe składowe treningu to:

  • Rozgrzewka i praca nad mobilnością.
  • Część techniczna, siłowa, bądź gimnastyczna
  • Omówienie techniki przed wykonywanym treningiem.
  • Workout Of the Day – Trening dnia.
  • Stretching (rozciąganie), Mobility (praca nad zwiększeniem zakresu ruchu w stawach) & cool down (wyciszenie).

  Cel jest zawsze ten sam: być sprawnym, szybkim, silnym, zdrowym i wszechstronnym, a dobra sylwetka to już tylko konsekwencja tego co robisz.

  Nie jest ważne z jakiego poziomu zaczynasz, ważne żeby zacząć!

  Trening CrossFit charakteryzuje się i opiera na 3 filarach:

  Osiągnij swój cel dzięki CrossFit Wilanów!

  Elastyczne pakiety członkowskie dopasowane do Ciebie i Twoich celów.
  Indywidualne podejście i maksymalne nastawienie na osiąganie wyników!

  Zapisz się na darmowe zajęcia wprowadzające!

  Dlaczego CrossFit w Miasteczku Wilanów?

  Podczas treningu crossfitowego stwarzamy atmosferę przyjemnej rywalizacji i entuzjazmu, w której motywujemy się nawzajem do wykrzesania z siebie jeszcze więcej sił. Każdy wynik i postępy w treningach zapisywane są na tablicy a następnie publikowane na wewnętrznej Facebookowej grupie. Tam trafiają też WODy przed każdym kolejnym dniem według zasady “EXPECT THE UNEXPECTED” czyli oczekujemy nieoczekiwanego, zupełnie jak w życiu.

  System treningowy stworzony dla mocnych charakterów, poszukujących przygód, singli, ojców, matek, bohaterów swojego życia, którym też czasem brakuje motywacji. Wiek 18+.

  CrossFit to nie jest zwykły treningBOX CrossFitowy to nie jest zwykła siłownia. W Miasteczku CrossFit Wilanów możecie rzucać sztangę na podłogę, używać magnezji, zdejmować koszulkę, krzyczeć, pocić się i motywować wzajemnie! Treningom, zarówno tym grupowym jak i indywidualnym, towarzyszy mocna muzyka, która dodatkowo podnosi poziom adrenaliny, by za każdym razem dać z siebie 100%. To wszystko w surowym, industrialnym klimacie cegły, betonu, ocieplonym dużą ilością światła dziennego – sprawdź sam jak wyglądają zajęcia w naszym BOX’ie.

  CrossFit to alternatywny system treningowy dla znudzonych ćwiczeniami w zwykłej siłowni lub na fitnessie.

  Relacja z CrossFit Wilanów  jest jak udany romans z dużą liczbą bodźców, jakiej u nas doświadczysz. Ostrzegamy, że możesz zintensyfikować swoje przywiązanie do tego sportu, więc uważaj kiedy zrobisz pierwszy krok w naszą stronę. Błogostan po wydzielaniu się endorfin i oksytocyny oraz radość i spełnienie po przeżywaniu intensywnych przeżyć na wysokiej adrenalinie sprawiają, że nie jesteś w tym sam i dołączasz do zgranej społeczności o tej samej pasji.

  Moglibyśmy rozpisywać się tutaj bez końca, jednak najlepszą wizytówką CrossFitu jest spróbowanie zajęć w naszym klubie.

  Chcesz być na bieżąco?

  Śledź nas na naszym profilu na Facebook’u

  Miasteczko CrossFit

  Chcesz sam spróbować?

  Zapisz się na nasze darmowe zajęcia!

  Zajęcia INTRO

  Jakie korzyści daje nam CrossFit?

  • Dzięki treningowi CrossFit’owemu spalisz ok 550 kcal
  • Zbudujesz atletyczna, proporcjonalną sylwetkę
  • Podkręcisz solidnie metabolizm na kolejne 72 godziny
  • Zwiększysz mobilność w stawach
  • Zwiększysz wydzielanie endorfin, będziesz szczęśliwszy, sprawniejszy i staniesz się częścią tzw. CrossFit Community – czyli CrossFitowej społeczności ludzi, którzy się wspierają i spędzają ze sobą aktywnie czas

  Wybierz dogodne dla Ciebie zajęcia

  Sprawdź grafik
  Logo Miasteczko CrossFit Wilanów

  MIASTECZKO CROSSFIT

  CrossFit
  CrossFit
  Proud
  Reebok