O nas

Jesteśmy klubem sportowym, w którym naszym głównym celem jest dbanie o ponadprzeciętną formę i zdrowie naszych podopiecznych.
To przede wszystkim unikatowe programowanie treningów nastawione prozdrowotnie, w którym unikamy ćwiczeń i kombinacji ruchów, które dla amatorów CrossFitu nie są optymalnym rozwiązaniem. Nie wykonujemy na treningach „kippingu”, a wszystkie ruchy gimnastyczne szlifujemy w wersji siłowej.
Wprowadzamy na zajęciach dużo elementów strongman, które dzięki swojej prostocie są fenomenalnym narzędziem treningowym. Do tego elementy podnoszenia ciężarów wykonujemy na niskiej intensywności żeby maksymalnie skoncentrować się na jakości i technice. Duża część treningów jakie wykonujemy na zajęciach grupowych, jest NIE na czas, czyli świadomie ograniczamy rywalizację na treningu, ucząc i naszych podopiecznych i egzekwując od nich możliwie idealne wykonanie zadanych ćwiczeń.
Poza tym nastawiamy się na poprawę zakresów ruchu naszych podopiecznych oraz naukę poprawnego wzorca oddychania. To wszystko sprawia, że osoby trenujące u nas mogą cieszyć się sportem, CrossFitem i codziennym życiem, nie ryzykując kontuzjami… a przy tym świetnie wyglądając!

Wybierz dogodne dla Ciebie zajęcia

Sprawdź grafik
Logo Miasteczko CrossFit Wilanów

MIASTECZKO CROSSFIT