Piotr Drożak

COACH MIASTECZKO CROSSFIT
  • Trener Cros­sFit le­vel 1
  • Trener przygotowania motorycznego NCSC

Trenerska droga Piotra jest dość nietypowa… Rozpoczynając studia na Uniwersytecie Warszawskim do głowy mu nie przyszło, że w przyszłości magister polityki społecznej zajmie się zawodowo przygotowaniem motorycznym, trenując osoby na przeróżnym poziomie zaawansowania i dyscyplin – od amatorów po profesjonalistów, od koszykarzy po futbolistki amerykańskie.

Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny. Umiejętności miękkie jakich nauczył się podczas studiów pozwalają mu na podchodzenie do „treningu” wielowymiarowo. Liczy się nie tylko fizyczność, ale przede wszystkim głowa. Zadawanie pytań to jego hobby. Najczęściej takich, które ciągną za sobą kolejne pytania… i kolejne… „Wiem, że nic nie wiem” wypowiedziane kiedyś przez Sokratesa to jego mantra.

Trener przygotowania motorycznego NCSC (National Certificate in Strenght & Conditioning). Fan podejścia do ruchu prezentowanego przez Fighting Monkey i Fransa Boscha. Trener CrossFit level 1, którego nadrzędnym celem prowadzenia zajęć grupowych jest to, żeby każdy wyszedł po nich zdrowszy i sprawniejszy.

Chcesz ćwiczyć pod okiem profesjonalistów?

Sprawdź grafik zajęć, wybierz odpowiednią osobę i postaw na swój rozwój!

Sprawdź grafik
Logo Miasteczko CrossFit Wilanów

MIASTECZKO CROSSFIT

CrossFit
CrossFit
Proud
Reebok