CrossFit Preschool

CrossFit dla dzieci!

CrossFit PRESCHOOL to bezpieczna formuła zajęć sportowych dla dzieci nastawiona na efekt doskonałej sprawności fizycznej, koordynacji, integracji poprzez świetną zabawę dla Twojego dziecka!  Nasze zajęcia łączą w sobie nie tylko ćwiczenia fizyczne ale również przekazują wiedzę o działaniu młodego ciała.

Podczas zajęć uczymy się odpowiedniego ruchu naszego ciała ale również dowiadujemy się dlaczego i jak to działa. CrossFit to zajęcia umożliwiające poznanie sportu z zupełnie innej strony.
Dzięki systematycznym treningom i nauce możemy pracować od najmłodszych lat nad siłą, zręcznością, szybkością jak i odpowiednią postawą.

Ponadto kluczowym czynnikiem naszych zajęć jest element edukacyjny. Program Crossfit PRESCHOOL zapewnia dzieciom w różnym wieku odpowiednią aktywność w zabawnym i wciągającym formacie. Doskonalimy umiejętności nie tylko fizyczne ale również życiowe takie jak wytrwałość, ciężka praca, odpowiedzialność osobista, akceptacja opinii innych czy przestrzeganie zasad. Ponadto uczymy się zdrowego jedzenia, rozmawiamy o problemach oraz dowiadujemy się czym są złe nawyki. Celem tej części jest zrozumienie zdrowego trybu życia i wpajanie dzieciom świadomych zachowań.

KORZYŚCI DLA TWOJEGO DZIECKA?

  • Innowacyjny system treningowy nastawiony na bezpieczną zabawę i systematyczny trening;
  • Nauka prawidłowych wzorców motorycznych oraz techniki ćwiczeń;
  • Solidny fundament do uprawiania innych dyscyplin sportowych;
  • Przygotowanie dzieci na nieprzewidywalne sytuacje w życiu;
  • Współdziałanie w grupie i wzajemny szacunek!

ZAJĘCIA:

? CrossFit PRESCHOOL  3-6 lat
▪️sobota, godz. 13:45  [30 min.]

? CrossFit KIDS  6-12 lat
▪️sobota, godz. 14:30 [45 min.]

? CrossFit TEENS  13-17 lat
▪️sobota, godz. 15:30 [45 min.]

MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do lektury posta na naszym blogu, w którym odpowiedzieliśmy na 7 najczęściej zadawanych pytań dotyczących CrossFit KIDS:
FAQ CrossFit KIDS

KARNET 8 WEJŚĆ / 3 miesiące

199 PLN

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

40 PLN

Wybierz dogodne dla Ciebie zajęcia

Sprawdź grafik
Logo Miasteczko CrossFit Wilanów

MIASTECZKO CROSSFIT