CrossFit Preschool

CrossFit dla dzieci!

O zajęciach CrossFit Preschool

CrossFit PRESCHOOL to bezpieczna formuła zajęć sportowych dla dzieci nastawiona na efekt doskonałej sprawności fizycznej, koordynacji, integracji poprzez świetną zabawę dla Twojego dziecka!  Nasze zajęcia łączą w sobie nie tylko ćwiczenia fizyczne ale również przekazują wiedzę o działaniu młodego ciała.

Podczas zajęć uczymy się odpowiedniego ruchu naszego ciała ale również dowiadujemy się dlaczego i jak to działa. CrossFit to zajęcia umożliwiające poznanie sportu z zupełnie innej strony.

Dzięki systematycznym treningom i nauce możemy pracować od najmłodszych lat nad siłą, zręcznością, szybkością jak i odpowiednią postawą.

Ponadto kluczowym czynnikiem naszych zajęć jest element edukacyjny. Program Crossfit PRESCHOOL zapewnia dzieciom w różnym wieku odpowiednią aktywność w zabawnym i wciągającym formacie. Doskonalimy umiejętności nie tylko fizyczne ale również życiowe takie jak wytrwałość, ciężka praca, odpowiedzialność osobista, akceptacja opinii innych czy przestrzeganie zasad.

Ponadto uczymy się zdrowego jedzenia, rozmawiamy o problemach oraz dowiadujemy się czym są złe nawyki. Celem tej części jest zrozumienie zdrowego trybu życia i wpajanie dzieciom świadomych zachowań.

Korzyści dla Twojego dziecka?

 • Innowacyjny system treningowy nastawiony na bezpieczną zabawę i systematyczny trening;
 • Nauka prawidłowych wzorców motorycznych oraz techniki ćwiczeń;
 • Solidny fundament do uprawiania innych dyscyplin sportowych;
 • Przygotowanie dzieci na nieprzewidywalne sytuacje w życiu;
 • Współdziałanie w grupie i wzajemny szacunek!

Masz pytania?

Zapraszamy do lektury posta na naszym blogu, w którym odpowiedzieliśmy na 7 najczęściej zadawanych pytań dotyczących CrossFit KIDS:
FAQ CrossFit KIDS

Zajęcia:

 • CrossFit PRESCHOOL  3-6 lat
  sobota, godz. 13:45  [30 min.]
 • CrossFit KIDS  6-12 lat
  sobota, godz. 14:30 [45 min.]
 • CrossFit TEENS  13-17 lat
  sobota, godz. 15:30 [45 min.]
Logo Miasteczko CrossFit Wilanów

MIASTECZKO CROSSFIT

CrossFit
CrossFit
Proud
Reebok